O GetBerry

Czym jest GetBerry?

To platforma dla producentów i dostawców żywności po jednej stronie, a dla restauracji, hoteli i firm kateringowych po drugiej.

Umożliwia łatwe zakupy pomiędzy tymi podmiotami, które chcą jak najbardziej uprościć swój łańcuch dostaw żywności. (business to business)

Jak działa GetBerry?

Jako klient (restauracja, hotel, firma kateringowa), zyskujesz elastyczność zakupów i możliwość porównania produktów dostępnych w Twoim regionie (wraz z ocenami od klientów), proste i przejrzyste zarządzanie zamówieniami, a dodatkowo podsumowania i statystyki. W łatwy sposób sprawdzisz też zgodność zamówienia z dostawą, wybierając przy tym między korektą zamówienia a domówieniem brakujących składników, w przypadku rozbieżności.


Jako dostawca lub producent, widzisz wszystkie swoje zamówienia w jednym miejscu, w bardzo przejrzystej formie. Koniec z literówkami przy wprowadzaniu zamówień i kosztownymi błędami. Klient widzi Twoje ceny, które aktualizować można w dowolnej chwili, wersje produktów i ich dostępność oraz możliwe warianty doręczenia/odbioru. Zamiast problemów z obsługą dużej ilości gotówki, pieniądze trafiają na Twoje konto w kilka dni po dostarczeniu produktów.

W celu poprawy jakości swoich usług, dostarczamy też rozbudowane statystyki odnośnie Twojej sprzedaży, rodzaju klientów czy całej branży, w odniesieniu do miasta, regionu czy kraju. W ten sposób możesz lepiej dostosować swoją ofertę pod odpowiednich klientów.

Jak funkcjonuje?

Jeśli posiadasz gospodarstwo rolne i uprawiasz, np. ziemniaki, na naszej platformie możesz opisać jakie to są dokładnie ziemniaki, skąd pochodzą i jak były uprawiane, wpisując i monitorując też ich stan magazynowy. Produkt jest widoczny w odpowiedniej kategorii dla klientów odwiedzających stronę po ustawieniu dostępnych parametrów, takich jak: możliwości dostawy, opcje pakowania, rozwiązania na wypadek braku dostatecznej ilości produktu na stanie itd. Ponadto, dobrze uzupełnione pola na temat produktów, pozwalają na bardzo skuteczne pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google, umożliwiając prostsze odnajdywanie odpowiednich dostawców przez restauracje i inne biznesy z branży horeca.

Oprócz producentów żywności, rejestrować się mogą również lokalni dystrybutorzy.